Verseny célja: A hegyi futás népszerűsítése, lehetőség biztosítása

megmérettetésre a nagyobb versenyek előtt.

Rendező szerv:    Ózdi Teknőc Futó Club

Polgármesteri Hivatal Atlétikai Szakbizottsága

Rajt  és  cél:      Vadvirág Kisvendéglő

Ózd, Szent István út

Táv:                    felnőtt                                        21-11,4 km

általános és középiskolás                3 km

óvodások                                         300 m

Nevezési díjak:

előnevezés         helyszíni nevezés

21 km                      2.000,- Ft            3.000,- Ft

11,4 km                   1.500,- Ft            2.500,- Ft

A nevezés az általános és középiskolásoknak kiírt távon (3 km) ingyenes, de a nevezési lapot kérjük  május 4-ig  megküldeni.

Nevezés módja:

Előnevezés május 4-ig a kitöltött nevezési lap és a postai feladóvevény másolatának megküldésével az Ózdi Teknőc Futó Club részére (3600 Ózd, Nagyvölgyi út 91.) vagy  48/572-250  fax számra (átutalással az OTP 11734121-20030638 számlaszámra)

Helyszíni nevezés és rajtszám átvétel:  8.00 - 9.30-ig

Újváros Téri Általános Iskolában Ózd, Újváros tér 1.

Rajt:                   21 és 11,4 km                        10.00 óra

3 km                                        10.15 óra

óvodásoknak 300 m            10.20 óra

Díjazás:

A  21 km  Tóth Gyula Emlékverseny, melynek győztese különdíjban részesül.

A 21 km és 11,4 km női, férfi abszolút kategória győztesei serleget, oklevelet és ajándékot kapnak.

A legidősebb női és férfi versenyző Tóth Tibor (korábbi hegyi futóverseny győztese) által felajánlott különdíjban részesül.

Az OTP Bank Rt. Észak-magyarországi Régió különdíjat ajánlott fel egy óvodás, egy iskolás részére, melyet a helyszínen sorsolunk ki. A felnőtt kategóriában a legjobb ózdi versenyző kapja az OTP különdíját.

35 év feletti nők és 40 év feletti férfiak - 10 évenként - korcsoportos győztesei  díjazásban részesülnek.

Az általános és középiskolások I-III. helyezettjei korcsoportonként és nemenként érem  díjazásban részesülnek.

Korcsoportok:   középiskolás   1992-1995-ben születettek